Spacerówka dla dzieci

Spacerówka, czyli mówiąc pełną nazwą wózek spacerowy, jest koniecznością w przypadku małych dzieci. To jeden z elementów, który jest potrzebny chociażby do tego, aby zabrać dziecko na codzienny spacer.

Dobra spacerówka

Chyba żadna mama ani tata nie wyobraża sobie faktu, że dziecko dwie, trzy, a czasem cztery godziny podczas spaceru miałoby się cały czas nosić. Żadne mięśnie znajdujące się w okolicy rąk oraz ramion nie byłyby w stanie tego znieść. Spacerówka jest elementem potrzebnym wszystkim dzieciom, dedykowanym powyżej wagi 9 kg. Aczkolwiek należy zwrócić również uwagę na fakt, czy dziecko samo siedzi i pewnie trzyma głowę. Jeżeli nasza pociecha jeszcze nie doszła do takiego etapu, to należy w chwili obecnej poczekać z wprowadzeniem wózka spacerowego.

Spacerówka i jej wymogi

Jakie wymogi powinna spełniać spacerówka? Po pierwsze musi być wózkiem stabilnym oraz mocnym. Dla wielu rodziców bardzo ważnym elementem są duże, pompowane koła z amortyzatorami znajdującymi się przy każdym z nich. Amortyzatory sprawiają, że dziecko nie odczuwa tak wszystkich zagłębień, jakie często można znaleźć na polskich drogach. Bardzo ważne są także 5-punktowe pasy, zapewniające wszystkim maluchom odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Bardzo ważnym elementem jest możliwość regulacji siedziska, dzięki czemu dziecko można położyć podczas spaceru do pozycji leżącej na drzemkę. Nad samym siedziskiem powinna znajdować się budka, która chroni przed szkodliwymi i nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi, jak np. deszcz, czy palące słońce.

 

Read Previous

Ubezpieczenia dla kierowców i rowerzystów

http://lillanails.pl/ubezpieczenie-samochodowe-oc-ac-assistance/ http://fine-scale.org/splywy-kajakowe-sport-dla-kazdego/ http://gazetastonoga.pl/stolik-balkonowy-z-krzeslami-na-tarasie/ Protetyka Kraków ortodoncja katowice