Funkcjonalny przedpokój w stylu skandynawskim

Urządzając lub remontując swoje mieszkanie, dom należy pamiętać o tym, że każde pomieszczenie wymaga od nas odpowiedniej uwagi, dzięki czemu w odpowiedni sposób będzie spełniało swoje funkcje. Tyle uwagi ile poświęcamy na sypialnię, tyle powinniśmy poświęcić na to aby urządzić przedpokój w stylu skandynawskim.

Przedpokój w stylu skandynawskim i jego kolory

Modnym motywem jest szarość w przypadku takich aranżacji. Jeżeli obawiamy się nudy w przedpokoju, to warto szarość zestawić z bielą. Przykład? Pół ściany pomalowane na szaro, pół na biało. Można również pokusić się o naprzemienne pasy, jednak one wymagają niemałej precyzji podczas malowania. Ciekawym akcentem może być również pomalowanie ścian na szaro i wypuszczenie w połowie ściany pasa w innym odcieniu szarości, gdzie znajdą się modne groszki (większe lub mniejsze) w kolorze białym. Takie zestawienia w przedpokoju w stylu skandynawskim dają ogromne pole do rozwinięcia swoich możliwości kreatywnych.

Wyposażenie przedpokoju

Przedpokój w stylu skandynawskim jest ubogi w swoim wyposażeniu. Jednak meble i akcesoria jakie tu umieścimy mogą być bardzo wyraziste. Zabudowana szafa z jasnymi frontami i lustrami umieszczonymi na całej powierzchni optycznie wpłynie na powiększenie całej przestrzeni. Na przeciwko niej można ustawić małą drabinę, która w tym miejscu będzie pełniła miejsce do przechowywania butów. Dobrym pomysłem jest również prosta ławka (można na niej usiąść podczas zakładania butów) pod którą schowamy pojemniki do przechowywania różnych rzeczy. 

Read Previous

Dlaczego warto kupić wiązania narciarskie atomic przez internet?

Read Next

Meble na wymiar: idealne rozwiązanie do każdego wnętrza