Jak dobrać strój kąpielowy do swojej sylwetki

Strój kąpielowy to bez wątpienia trudny element garderoby dla bardzo wielu kobiet. Stroje kąpielowe bywają nawet tematem tabu. Nie trzeba jednak podchodzić do nich z tak dużym lękiem. Nawet jeżeli nie posiada się figury modelki, można dobrać perfekcyjny strój do swojej figury. Dzięki temu na plaży naprawdę zada się szyku. Świetnie dobrany strój kąpielowy podkreśli atuty sylwetki i ukryje jej mankamenty.

Doskonałe stroje kąpielowe dla każdej figury

Wbrew pozorom naprawdę mało kobiet uważa, że perfekcyjnie wygląda w stroju kąpielowym. Większość kobiet coś sobie zarzuca jeżeli chodzi o figurę. Często nawet modelki nie do końca czują się atrakcyjnie w wyjątkowo odkrytych strojach kąpielowych. Warto o tym pamiętać i do zakładania strojów kąpielowych podejść z trochę większym luzem. Strój kąpielowy może doskonale uwypuklić atuty sylwetki i ukryć jej wady. Musi być jednak dobrze dobrany. Na znalezienie perfekcyjnego stroju trzeba przeznaczyć sporo czasu. Pocieszające jest jednak to, że po znalezieniu dobrego modelu, będzie można kupować go w różnych wersjach kolorystycznych, czy w różnych wzorach.

Jak dobrać stroje kąpielowe do swojej sylwetki

Jak zatem znaleźć naprawdę perfekcyjny strój kąpielowy dla siebie? Po pierwsze warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy strój ma być jedno czy też dwuczęściowy? Jeżeli strój kąpielowy kupuje się do pływania na basenie, do szeroko rozumianych treningów, lepiej sprawdzi się model jednoczęściowy. Zapewnia on dużo większą swobodę ruchów podczas pływania i jest po prostu bardziej adekwatny do takiej sytuacji. Jeżeli strój będzie się zakładało na plażę, lepiej sprawdzi się w strój dwuczęściowy, zapewniający możliwość opalania się.

Doskonały strój dwuczęściowy – na co zwrócić uwagę

Wybierając strój dwuczęściowy trzeba zwrócić uwagę na kształt miseczek i sposób ich usztywnienia. Jeżeli kobieta ma drobny i bardzo jędrny biust to może zdecydować się na odkryte bikini z miseczkami w kształcie trójkąta. W takim biustonoszu od stroju kąpielowego takie piersi będą naprawdę świetnie wyglądać. Jedyny warunek jest taki, by biust był bardzo jędrny. Drugi bardzo ważny element stroju kąpielowego to dół, czyli majtki. Warto zwrócić uwagę na wykrój majtek oraz to, czy mają one stan wyższy, normalny czy też obniżony. Majtki z podwyższonym stanem będą doskonałe dla kobiet mających problemy z odstającym brzuszkiem lub odrobiną tłuszczyku. Sporo ukryją i sprawią, że kobieta będzie czuła się dużo lepiej. Jeżeli brzuch nie jest kompleksem, można sięgnąć po inne modele strojów dwuczęściowych.

Read Previous

Nowoczesne wyposażenie kuchni – co wybrać?

Read Next

Funkcjonalne wózki dziecięce – jaki wybrać dla naszego malucha?