Jaka leżanka na balkon okaże się najlepsza?

 

Wypoczynek blisko natury i słońca to świetny pomysł na to, aby skutecznie podładować nasze wewnętrzne akumulatory. Szukając pomysłu na zaaranżowanie przydomowego tarasu czy ogrodu warto wybrać meble pochodzące od renomowanych producentów. Leżanka na balkon to jeden z najchętniej kupowanych produktów. Dlaczego?

Leżanka na balkon z technorattanu

Meble tarasowe zaskakują trwałością, elegancją i designem – projektanci nie ustają w tworzeniu użytecznych i estetycznych produktów, które mają cieszyć oko i gwarantować nam wygodę. Współcześnie najchętniej wybieranymi są komplety technorattanowe. Leżanka na balkon wykonana z tego tworzywa świetnie sprawdzi się zarówno na balkonie, w ogrodzie, nad brzegiem basenu. Meble tego typu są również chętnie wybierane przez managerów hoteli czy pensjonatów. Nowoczesna leżanka na balkon posiada regulowany zagłówek, który możemy dopasować do aktualnych potrzeb – zagłówek ustawimy na płasko, kiedy zechcemy się opalać, lub pod kątem, kiedy zechcemy poczytać. Wiele dostępnych modeli posiada również podłokietniki. Leżanki ogrodowe mogą posiadać również wewnętrzne komory, w których schowamy np. poduszki.

Jak skonstruowana jest leżanka na balkon?

Konstrukcja leżanki na balkon opiera się na aluminiowym, malowanym proszkowo stelażu. Konstrukcja taka jest zabezpieczona przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem. Wierzch mebla tworzy plecionka technorattanowa – jest to tworzywo odporne na ścieranie, uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne. Leżankę warto osłonić w okresie jesieni i zimy – w tym celu powinniśmy zakupić dedykowane pokrowce ogrodowe, które wykonane są z tkanin poliestrowych. Pokrowce posiadają niewielki ściągacz, którego zadaniem jest lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu mebla.

 

Read Previous

Dobry parasol na taras duży

Read Next

Żelowe zdobienie paznokci