Kriolipoliza – czy to działa?

Znaczna część osób szukających sposobu na zredukowanie tkanki tłuszczowej decyduje się skorzystać  z nowoczesnej medycyny estetycznej. Wśród bogatej oferty zabiegów odchudzających szczególnie dużą popularnością cieszy się kriolipoliza. Co warto wiedzieć o rewolucyjnej kuracji? Sprawdź!

Urządzenia do kriolipolizy Cool Tech – skuteczne odchudzanie zimnem

Kriolipoliza jest kuracją polegającą na łagodnym usuwaniu komórek tłuszczowych z organizmu dzięki oddziaływaniu na nie niską temperaturą. Komórki tłuszczowe poddawane chłodzeniu ulegają uszkodzeniu, a następnie usuwane są z organizmu w naturalnych procesach metabolicznych. Narządy wewnętrzne i naczynia krwionośne są znacznie bardziej odporne na zmienną temperaturę, więc kontakt z urządzeniem chłodzącym nie stwarza dla nich żadnego zagrożenia.  Zabieg trwa zazwyczaj godzinę. Jest bezbolesny i nie niesie ze sobą ryzyka groźnych powikłań (skutki uboczne ograniczają się tutaj do ryzyka wystąpienia lekkiego zasinienia czy zaczerwienienia skóry). Pełne efekty widoczne są po kilku tygodniach od momentu przeprowadzenia zabiegu.

Do przeprowadzenia kuracji używa się nowoczesnej aparatury. Urządzenia do kriolipolizy Cool Tech o precyzyjnym działaniu wyposażone są w wymienne końcówki umożliwiające pracę nad małymi i rozległymi obszarami.

Jakie miejsce można wyszczuplić?

Kriolipoliza jest kuracją o działaniu miejscowym. Dzięki zróżnicowanym, wymiennym aplikatorom lekarz może precyzyjnie działać na konkretne, małe partie ciała oraz efektywnie niszczyć tłuszcz na większych obszarach. Dzięki kriolipolizie możesz pozbyć się tłuszczu z miejsc, które najciężej wyszczuplić – brzucha, pleców, ud, pod pachami czy na szyi.

Read Previous

Kuchnie na zamówienie w Warszawie – atuty aranżacji metropolii

Read Next

Wybierz tanie domy parterowe pod klucz

https://news-man.pl/akcesoria-ulatwiajace-jazde-konna/ https://labels2017.org/stroj-dla-jezdzca-bryczesy-damskie-kask-buty/ https://absenting.com.pl/czy-warto-postarac-sie-o-ifs/