Krótka charakterystyka metody żelowej zdobienia paznokci

Zadbane paznokcie to z pewnością przepiękna ozdoba dla każdej kobiety bez względu na charakter pracy czy styl życia, który jest dla niej charakterystyczny. Dzisiaj kobiety mogą bez najmniejszych problemów zadbać o swoje dłonie, bo gabinety stylizacji paznokci znajdują się w każdej mniejszej i większej miejscowości. Dylemat może dotyczyć tylko konkretnej techniki pracy z paznokciami.

Piękne paznokcie czyli metoda żelowa zdobienia paznokci

Jedna z najbardziej trwałych metody zdobienia paznokci to bez wątpienia metoda żelowa. Metoda żelowa zdobienia paznokci jest szczególnie polecana dla tych kobiet, które przez wiele lat obgryzały paznokcie przez co ich płytka straciła ładny kształt. Na płytkę paznokcia nakłada się specjalny żel, który następnie jest utwardzany pod wpływem promieni UV ze specjalnej lampy. Potem następuje etap obróbki paznokcia czyli nadawany jest mu odpowiedni kształt, który wybrała sobie klientka. Metoda żelowa pozwala na znacznie przedłużenie paznokci, dzięki czemu można uzyskać efekt bardzo seksownych pazurków z ostrym zakończeniem, albo zdecydować się na paznokcie w kształcie migdałów.

Dla kogo metoda żelowa zdobienia paznokci

Dla kogo ten sposób zdobienia paznokci będzie perfekcyjny? To metoda bardzo trwała, dlatego sprawdzi się u kobiet pracujących, które nie mają zbyt dużo czasu na chodzenie do manikiurzystki co kilka dni. Metoda żelowa zdobienia jest też doskonała dla kobiet obgryzających wcześniej paznokcie. Wszystkie panie mające ogólnie problemy z kształtem płytki i dużą łamliwością, którym trudno jest zapuścić odrobinę dłuższe paznokcie, polecana jest ta metoda. Efekt utrzymuje się przez kilka tygodni i wygląda naprawdę perfekcyjnie. To właśnie bardzo wysokie walory wizualne paznokcie zrobionych w ten sposób są tutaj kolejnym mocnym argumentem. Paznokcie żelowe prezentują się bardzo schludnie i elegancko. Często wybierają je kobiety pracujące na wysoko eksponowanych stanowiskach.

Metoda żelowa zdobienia paznokci samodzielnie w domu

Czy paznokcie można zdobić metodą żelową samodzielnie w domu? W tym przypadku odpowiedź nie jest jednoznaczna. Metoda żelowa jest trochę trudniejsze niż na przykład paznokcie hybrydowe, które bardzo wiele kobiet wykonuje we własnym zakresie w domu. Na paznokcie żelowe lepiej zatem wybrać się do specjalistki i oddać swoje dłonie w jej ręce. Dzięki temu uzyska się doskonały manicure, który będzie perfekcyjnie prezentował się na paznokciach aż do momentu pojawienia się widocznego odrostu. W praktyce oznacza to spokój przez 3 lub 4 tygodnie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-zelowa/ metoda żelowa zdobienia paznokci.

Read Previous

Meble na wymiar: idealne rozwiązanie do każdego wnętrza

Read Next

Coraz chętniej wybierane kalendarze szkolne przez uczniów