Szare kuchnie na różne sposoby

Szare kuchnie zaczynają coraz częściej gościć w naszych domach. To, co wydawało się nieco nudnawą propozycją architektów okazało się wielkim hitem, który nie ma sobie równych. W szczególności, jeżeli postawimy na ciekawe zestawienia kolorystyczne.

Biało – szare kuchnie

Biel i szarość to dwa najbardziej uniwersalne kolory, które świetnie sprawdzą się w kuchni. Obydwa kolory wzajemnie się przełamują, dzięki czemu można być pewnym tego, że całe pomieszczenie będzie wyglądać niezwykle efektownie. Można zdecydować się na szafki z szarymi frontami i ścianami w kolorze białym lub można też wybrać odwrotne zestawienie kolorystyczne. Obydwie propozycje są bardzo ciekawe. Jeżeli ktoś nie chce mieć do czynienia ze zbyt wielką ilością koloru szarego może zdecydować się tylko na szare blaty kuchenne, które pięknie będą się odcinać na tle bielonych ścian i szafek. 

Dla odważnych

Czerwono – szare kuchnie to coś na co na pewno pozwolą sobie osoby ceniące odwagę. Jeżeli ktoś nie boi się nieco ekspresyjnych zestawień kolorystycznych, to jak najbardziej czerwień z szarością będą do siebie pasować. Do tego można dobrać blaty robocze w kolorze naturalnego drewna, jak również czarne urządzenia AGD do kuchni, które pięknie będą prezentować się na tle czerwono – szarych szafek kuchennych. Jeżeli ktoś zdecyduje się na takie odważne zestawienie kolorystyczne, to powinien zdecydować się na umieszczenie czerwonych szafek na dole, a szarych na samej górze. Kuchnia będzie wtedy prezentować się najlepiej. 

 

Read Previous

W poszukiwaniu wygodnego materaca do spania

Read Next

Jakich perfum powinien używać współczesny elegancki mężczyzna?

https://orally.info/wartosciowy-wyjazd-na-oboz-dla-dziecka/ https://artexint.com.pl/jazda-konna-doskonaly-sposob-na-spedzanie-czasu/ http://wtfskf.org/standardy-jakosci-dla-producentow-wyrobow-medycznych/