Wesele pod namiotem – warto?

Rozwój rynku usług związanych z organizacją wesel daje narzeczonym ogromne pole do popisu. Coraz większa rzesza par pragnących powiedzieć sobie sakramentalne TAK podczas poszukiwań idealnego miejsca na wesele rezygnuje z klasycznych lokali i kieruje swoją uwagę na alternatywne warianty. Właśnie do takich zaliczamy namioty – niekwestionowany hit weselny w ostatnim sezonie.

Jak zorganizować wesele w namiocie?

Marzycie o pięknym weselu bez blichtru, przepychu i zadęcia? W takim razie z pewnością zachwyci Was pomysł organizacji wesela w dużym namiocie rozstawionym we własnym ogrodzie, w okolicy urokliwego jeziora albo w innym, dowolnie wybranym miejscu. Na polskim rynku funkcjonują firmy, które postawią we wskazanym miejscu duży, zadaszony namiot z parkietem, podwyższeniem dla zespołu i zapleczem dla firmy cateringowej. Nowoczesne konstrukcje są budowane w taki sposób, aby można było podnieść wszystkie ściany, zostawiając samo zadaszenie.

Pamiętaj o tym, że wynajęcie namiotu i znalezienie odpowiedniego miejsca na jego rozłożenie to dopiero początek organizacyjnych wyzwań. Aby impreza mogła odbyć się bez żadnych zakłóceń, para młoda musi zadbać o wyposażenie namiotu (prąd, oświetlenie, stoły, krzesła, dekoracje), catering, toalety, obsługę. Mamy jednak pewność, że włożony wysiłek jest wart końcowego efektu. Więcej praktycznych porad, które pomogą Ci zorganizować wesele marzeń znajdziesz na stronie gdziewesele.pl.

Spójna część ślubu w plenerze

Organizacja wesela w ustawionym pod gołym niebem namiocie będzie doskonałym uzupełnieniem plenerowego ślubu. Uroczystość zaślubin i impreza mogą odbyć się zaraz obok siebie. W ten sposób nie będziecie musieli troszczyć się o transport gości, a całość będzie utrzymana w spójnej konwencji.

Read Previous

Tworzymy w 3D

Read Next

Zestawy mebli na taras – wybierz wygodę i funkcjonalność!

Pokój młodzieżowy w stylu skandynawskim http://capitalareafriendsoftransit.org/sklep-jezdziecki-skompletuj-swoj-zestaw/ http://thenaacotruck.com/sklep-jezdziecki-produkty-dla-amatorow-i-profesjonalistow/