Wygodne i praktyczne łóżko – jaki model wybrać?

Zdrowy i głęboki sen jest gwarancją zdrowia i dobrego samopoczucia. By możliwe było zapewnienie sobie takie snu, niezbędne jest wygodne łóżko. Szeroki wybór nowoczesnych łóżek pozwoli na dopasowanie konkretnego mebla do własnych potrzeb. jakie łóżka cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem? Na co zwracać uwagę podczas zakupu łóżka?

Nowoczesne wąskie łóżka

Nie ma wątpliwości, że jednymi z najchętniej wybieranych produktów w kategorii łóżek są łóżka 90×200. Łóżka takie mogą być elementem wyposażenia sypialni singla, jak również meblem odpowiednim do pokoju dziecka czy nastolatka. Łóżka pojedyncze stanowią powszechne wyposażenie pokojów w hotelach, pensjonatach. Łóżka takie oparte są najczęściej na ramie wykonanej z płyt meblowych laminowanych lub lakierowanych. Współcześnie projektanci proponują szeroki wybór wąskich łóżek, odpowiednich zarówno do domów, jak i hoteli. Warto wspomnieć o tym, że łóżka takie mogą świetnie wpisywać się w konkretne aranżacje wnętrz: styl skandynawski, minimalistyczny, glamour. Istotne jest, aby łóżko takie wyposażone było w dopasowany do potrzeb materac!

Praktyczne łóżko o szerokości 120 cm

Łóżka 120×200 to propozycja przede wszystkim dla jednej osoby – szerokość taka pozwala na wygodne ułożenie ciała, zmianę pozycji w czasie snu. Łóżka o szerokości 120 cm chętnie wykorzystywane są w pokojach nastolatków, jako idealny mebel wypoczynkowy. Wiele dostępnych modeli uzupełnionych jest o wewnętrzne komory, które rewelacyjnie sprawdzą się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania (np. zapasowych kołder, ale też ubrań sezonowych). Komory dostępne są po podniesieniu stelaża łóżka. Dobrym rozwiązaniem jest wybranie łóżka z zagłówkiem – pozwoli on na wygodniejsze czytanie, oglądanie TV.

Read Previous

Nowoczesny przeszczep włosów Smart Graft – efekty

Read Next

Eksperymenty biznesowe w obecnych czasach