Zwrot podatku z Belgii z biurem podatkowym Borsuk Podatki. Złóż deklarację podatkową online i nie martw się formalnościami

Praca w Belgii jest atrakcyjna dla Polaków w kilku względach. Przede wszystkim są to wysokie zarobki, np. w branży budowlanej. W tym kraju nasi rodacy mogą liczyć na znacznie wyższą pensję i lepszy komfort życia. Nie bez powodu w Belgii szacuje się, że przebywa około 100 tys. Polaków. Podejmując się pracy w Belgii możemy liczyć na zatrudnienie przy prostych pracach sezonowych, w branży budowlanej czy jako hydraulik. To kraj, który potrzebuje fachowców i za fachowość dobrze wynagradza. Polacy mogą liczyć na dodatkowe pieniądze m.in. ze zwrotu podatku z zagranicy. 

Co zrobić, aby odzyskać pieniądze z Belgii?

Jeśli pracowałeś lub pracowałaś w Belgii legalnie, twój pracodawca odprowadzał za Ciebie składki na rzecz podatku dochodowego. W przypadku, gdy te składki były wyższe, niż prognoza urzędu skarbowego, należy Ci się zwrot nadpłaconej kwoty. Jak rozliczyć podatek w Belgii? Odpowiedź jest prosta. Pobierz niezbędne dokumenty, wypełnij je i wyślij drogą elektroniczną lub pocztą do Borsuk Podatki. Dzięki współpracy z naszą kancelarią zwrot podatku będzie szybki, a Ty masz szansę na wyższą jego kwotę. Nasi specjaliści podpowiedzą Ci z jakich ulg podatkowych skorzystać i poprawnie wypełnić formalności, aby Twój wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Pieniądze na konta podatników najczęściej trafiają średnio w ciągu 3 miesięcy. 

Obowiązkowe rozliczenie podatku. Profesjonalna pomoc i wsparcie

Na https://borsukpodatki.pl/zwrot-podatku-belgia/ znajdziesz wszelkie możliwe informacje i wyjaśnienia, które krok po kroku pomogą Ci przejść przez okres zeznań podatkowych. Jeżeli posiadasz belgijską kartę podatkową Fiche, bez problemu wypełnisz wszystkie dokumenty. Warto o tym wiedzieć, że rozliczenie wspólne z małżonkiem jest sposobem na znacznie wyższą kwotę zwrotu podatku. Nawet jeśli współmałżonek nie pracuje i osiąga mniejsze dochody. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów i rozlicz swój podatek z Borsuk Podatki!

 

Read Previous

Taras na dachu – aranżacje z użyciem pergoli i wygodnych mebli

Read Next

Kiedy nie trzeba płacić za OC?